آحارونوت: حمله موشکی ایران به دیرالزور پیامی به دنیاست

[ad_1]

به گزارش سایت ندا، روزنامه صهیونیستی یدیعوت آحارونوت در واکنش به حمله موشکی ایران به پایگاه گروه تروریستی داعش در دیرالزور سوریه نوشت: این حمله فقط هشدار به اسرائیل نیست، بلکه هشداری است برای کشورهای عربی خلیج فارس و همچنین آمریکا.

آحارونوت: حمله موشکی ایران به دیرالزور پیامی به دنیاست
یک روزنامه صهیونیستی حمله موشکی ایران به مواضع داعش در دیرالزور سوریه را پیامی به دنیا دانست.

به گزارش سایت ندا،  روزنامه صهیونیستی یدیعوت آحارونوت در واکنش به حمله موشکی ایران به پایگاه گروه تروریستی داعش در دیرالزور سوریه نوشت: این حمله فقط هشدار به اسرائیل نیست، بلکه هشداری است برای کشورهای عربی خلیج فارس و همچنین آمریکا.

این روزنامه مدعی شد که حمله موشکی ایران نشان دهنده این است که این کشور به دنبال تشدید دخالت‌های خود در سوریه است.

به نوشته آحارونوت اگر این موشک‌ها از فاصله بیش از 600 کیلومتری به اهداف مورد نظر اصابت کرده باشد، نشان می‌دهد که ایران گزینه‌‌های بیشتری غیر از حزب‌الله برای برخورد با اسرائیل در اختیار دارد.

این روزنامه صهیونیست در ادامه نوشت: حمله موشکی ایران علاوه بر ضربه‌ای که به داعش وارد آورد، به همپیمانان در سوریه کمک می‌کند.

آحارونوت افزود: اصابت دقیق این موشک‌ها به اهداف مورد نظر از فاصله 600 الی 700 کیلومتری نوعی عرض اندام از سوی ایران است، زیرا تاکنون فقط آمریکا و روسیه از چنین فاصله‌هایی موشک شلیک کرده‌اند.

در پی جنایت تروریستی 17 خردادماه 96 تروریست های تکفیری در تهران که به شهادت 18 تن از مردم مظلوم و روزه دار و مجروحیت جمعی دیگر از هموطنان عزیز منجر گردید، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، مقرّ فرماندهی و مراکز تجمع و پشتیبانی و ساخت خودروهای انتحاری تروریست های تکفیری در منطقه دیرالزور در شرق سوریه را با هدف تنبیه تروریست های جنایتکار، مورد حمله موشکی قرار داد.

منبع تسنیم

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *